Ankara Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Ankara Evden Eve Nakliyat

Kervan Nakliyat olarak Ankara içerisinde bulunan müşterilerimiz için Ankara Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Dünya her geçen gün çok hızlı bir şekilde değişiyor. Nakliyat Firmalarının da bu dinamik düzene ayak uydurarak sürekli yenilik içinde gelişmelerini izliyoruz. Eğer bu hızlı değişime ayak uyduramayıp geri kalacak olursak, hiçbir başarıyı elde edemeyeceğimizin ve yok olup gideceğimizin farkındayız. İşte bu yüzden her zaman en son teknoloji ve yenilik ile hizmet verme arayışı içindeyiz.

Bu zihniyet ile evden eve nakliyat firmamızı kurduk, her yeni günde kendimizi ve verdiğimiz hizmetleri daha da iyileştirerek gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Bu işin en kritik noktasının güçlü ekipten geçtiğini çok iyi biliyoruz. Deneyimli ve güçlü bir ekibin karşılaşılan her türlü zorlukla başa çıkabildiğini geçmiş yıllarda tecrübe ettik.

Bizde bu tecrübelerimizi kullanarak kurduğumuz güçlü ekip ve son teknoloji, güvenli araçlarımız aracalığı ile bizi tercih eden müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

ankara evden eve nakliyat

Ankara Ev Taşımacılığı

Eğer sizde Ankara’da ikamet ediyor ve ev, iş yeri, ofis, fabrika boyutu hiç fark etmeksizin eşyalarınızı ve ekipmanlarınızı taşımak, nakliye etmek istiyorsanız çok doğru yerdesiniz. Kervan ankara evden eve nakliyat ve taşımacılık ile eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşınmaktadır.

Ev taşımacılığının yapmanın dışında müşterilerimize ofis, büro, fabrika eşyalarını farklı noktalara ulaştırmak gibi birçok sektörde hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız için en güvenilir ve uygun araçlar kullanarak taşıma işlemlerini hassasiyet ile gerçekleştirmekteyiz. İşletmemiz yaptığı işlerin kalitesi doğrultusunda müşterilerimiz tarafından referans verilerek birçok vatandaşa ulaşmayı başarmıştır.

Tecrübeli ve cana yakın ekip arkadaşlarımız ile firmamız 7 gün 24 saat taşıma hizmet vermektedir.

Bizlere haftanın herhangi bir günü istediğiniz bir saatte arayıp bilgi verdiğiniz taktirde gerekli bütün eşyaları istediğiniz konumdan istediğiniz konuma transfer işlemini gerçekleştirebiliriz.

 Acil durumlarda gece gündüz fark etmeksizin nakliyat işlemlerini sürdürerek müşterilerimize mağduriyet yaşatmama konusunda çok dikkat ediyoruz.

Sizin için özenle taşıdığımız eşyalarınızı çok güvenli bir şekilde muhafaza ederek hasar görmeden teslimat adresine ulaştırıyor ve uygun gördüğünüz biçimde yerleşimi yapıyoruz.

Kervan Nakliyat olarak müşterilerimize iki sınıfta hizmet vermekteyiz.

  • Bireysel Hizmetler
  • Kurumsal Hizmetler

BİREYSEL HİZMETLER

Bireysel hizmetlerimiz arasında birçok farklı taşımacılık modeli bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sınıflandırabiliriz.

Evden eve nakliyat, hem şehir içi nakliyat hem de şehirler arası nakliyat, villa taşımacılığı, ambalajlama, asansörlü nakliyat, parça eşya taşımacılığı, eşya depolama gibi birçok farklı hizmet çeşidimiz bulunmaktadır.

Kervan nakliyat web sitesini inceleyerek sizlerde hizmet ve fiyatlar konusunda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KURUMSAL HİZMETLER

Kurumsal hizmet türünde ise bireysel hizmetlerden farklı olarak daha büyük araçlar ve o konuda uzman ekip arkadaşlarımız ile  kurum, dershane, fuar, banka, hastane, fabrika gibi çok büyük işletmelerin taşımacılıklarını yapmaktayız. Bu tarz taşımacılık işlemleri yaparken standartlar elbette değişmektedir. Kullandığımız araçlar, araçların sayısı ve nakliyat boyunca çalışan işçi kapasitesi duruma bağlı olarak şekillenmektedir.

Bütün eşyalar sigorta yapılarak taşınmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Taşınma işlemi yapılmadan hemen önce expertiz taşınacak eşyaların işlemleri hakkında detaylı bir rapor hazırlamaktadır. Çıkarılan bu rapor tecrübeli personellere teslim edilmektedir. Bu rapor doğrultusunda eşyalarınız hijyenik bir alanda paketlenerek sınıf sınıf ayrılmaktadır. Eşyalarınız aracımıza en güvenli olacak şekilde sırayla dizilmektedir.

En çok yer kaplayan ve dayanıklı eşyalar aracımızın iç kısmına yerleştirilmektedir. Onlardan sonra büyükten küçüğe sıralama yapılarak eşyalarınız zarar görme ihtimali en aza indirilmektedir. Evden eve nakliyatta esas gayemiz müşterilerimizi her zaman güler yüz ile bırakmak ve eşyaların nakliyat sürelerini müşterilerimizi mağdur etmemek adına en azami süreye indirmektir.

Nakliyat sırasında her ihtimale karşı parçaların zarar görebileceği ihtimalini de düşünerek, müşterilerimize zarar verilen eşyaların masraflarının ödeneceğine dair resmi belgeler imzalanmaktadır.

Sektöründe lider konumda olan kervan taşımacılık hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerin gözdesi haline gelmiştir.

Web sitemizde bulunan kurumsal, bireysel referanslarımızı ve tavsiye mektuplarımızı okuyarak daha önce işbirliği yaptığımız müşterilerimizin görüşlerine göz atabilirsiniz.

Evden eve nakliyat yaptırmak isteyen kişiler yine web sitemizde bulunan whatsapp hattından veya mail adresimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirler. 

Başa Dön
Yukarı Çık