Ataşehir Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir ve çevresinde taşınma ve nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Kervan Nakliyat 37 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Ataşehir ve mahallelerinde güler yüzlü ve uzman kadromuzla tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorsanız ve taşınmak istiyorsanız; Kervan Nakliyat’ın profesyonel kadrosundan destek alabilirsiniz. Yüksek katlı binalarda, asansör taşımacılığı hizmetimiz ile ev taşıma işlemlerini gereken ekipmanları temin ederek titizlikle sürdürüyoruz.

atasehir-evden-eve-nakliyat

atasehir-evden-eve-nakliyat

Ataşehir İçerisinde Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Ataşehir içerisinde aşağıda bulunan bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Semt Mahalle
Ataşehir Atatürk Mahallesi
Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi
Ataşehir İçerenköy Mahallesi
Ataşehir Kayışdağı Mahallesi
Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi
Ataşehir Mustafakemal Mahallesi
Ataşehir Örnek Mahallesi
Ataşehir Yeniçamlıca Mahallesi
Ataşehir Yenisahra Mahallesi

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör vardır. Evinizin boyutu, evinizde bulunan eşya sayısı, evinizde bulunan eşyaların boyutları, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve personel sayısı temel olarak fiyatlandırmayı etkileyen parametrelerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın nereye taşınacağı oldukça önemlidir. Taşınacak olan konum evinizden uzaklaştıkça fiyatta artış olacaktır.

Ataşehir dışına taşımacılık yapıyor musunuz?

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında taşımacılık yapmaktayız. Detaylı bilgi için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti sırasında sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında sigorta yapılmasını tavsiye ediyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda sigorta yapmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli plan ve hazırlıklar sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda uygulamaya geçer. Yapılan ekspertiz sonucunda taşınma işlemi için gerekli olan ekipman ve araçlar hazırlanır. Eğer evinizde asansör yoksa ve kullanılması gerekmekteyse ek olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Hazırlanan ekiplerimiz gerekli ekipmanlar ile evinizin bulunduğu konuma gelir ve eşyalarınızı araçlarıma taşımak üzere hazırlar. Bu hazırlık aşaması temel olarak eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi ile son bulur. Gereksinim duyulması durumunda çok büyük eşyalarınız marangozlarımız tarafından daha küçük parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemeleri yüksek kalitededir ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için güvenli kutular ile muhafaza edilirler. Hazırlanan eşyalarınız araçlarımıza ekiplerimiz tarafından taşınır ve yolculuk esnasında zarar görmeyecekleri bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınız taşınacakları konuma son model araçlarımız ile götürülür ve yerleştirilir. Taşınma işleminin detaylı olarak nasıl yapıldığını evden eve nakliyat yazımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

Başa Dön
Yukarı Çık