Pendik Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Pendik Evden Eve Nakliyat

Kervan Nakliyat, Pendik evden eve nakliyat hizmetini 37 yıllık tecrübesiyle tüm mahallelerinde güvenle ve titizlikle sürdürüyor. Kurulduğumuz günden itibaren Pendik ve çevresinde bulunan müşterilerimize ve bilgi almak isteyenlere kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizi vermeye devam ediyoruz.Pendik evden eve nakliyat hizmetini, bölge içerisinde bulunan evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve diğer nakliye hizmetleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Pendik ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve taşınmaya karar verdiyseniz, bizi arayın, merak ettikleriniz ve taşınma aşamasının planlaması ve süreç ile ilgili tüm bilgileri sizinle paylaşarak; aklınızdaki soru işaretlerini kaldırıyoruz. Güvenli ve profesyonel bir taşıma hizmeti verebilmek için, taşıma işleminden önce evinize gelerek, planlama yapıyor ve detaylı bir rapor çıkarıyoruz. Bu sayede taşınması gereken teknolojik, hassas ve değerli eşyalarınızın sizin de vereceğiniz yönergelerle güvenli ve hızlı bir şekilde istediğiniz bölgeye nakliyesini sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli plan ve hazırlıklar sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda uygulamaya geçer. Yapılan ekspertiz sonucunda taşınma işlemi için gerekli olan ekipman ve araçlar hazırlanır. Eğer evinizde asansör yoksa ve kullanılması gerekmekteyse ek olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Hazırlanan ekiplerimiz gerekli ekipmanlar ile evinizin bulunduğu konuma gelir ve eşyalarınızı araçlarıma taşımak üzere hazırlar. Bu hazırlık aşaması temel olarak eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi ile son bulur.

pendik-evden-eve-nakliyat

pendik-evden-eve-nakliyat

Pendik İçerisinde Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Semt Mahalle
Pendik Çamçeşme Mahallesi
Pendik Çarşı Mahallesi
Pendik Dolayoba Mahallesi
Pendik Esenyalı Mahallesi
Pendik Şeyhli Mahallesi
Pendik Yayalar Mahallesi
Pendik Yenişehir Mahallesi

Gereksinim duyulması durumunda çok büyük eşyalarınız, marangozlarımız tarafından daha küçük parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemeleri yüksek kalitededir ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için güvenli kutular ile muhafaza edilirler. Hazırlanan eşyalarınız araçlarımıza ekiplerimiz tarafından taşınır ve yolculuk esnasında zarar görmeyecekleri bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınız taşınacakları konuma son model araçlarımız ile götürülür ve yerleştirilir. Taşınma işleminin detaylı olarak nasıl yapıldığını evden eve nakliyat yazımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

Pendik Evden Eve Nakliyat ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Pendik evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör vardır. Evinizin boyutu, evinizde bulunan eşya sayısı, evinizde bulunan eşyaların boyutları, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve personel sayısı temel olarak fiyatlandırmayı etkileyen parametrelerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın nereye taşınacağı oldukça önemlidir. Taşınacak olan konum evinizden uzaklaştıkça fiyatta artış olacaktır.

Pendik dışına taşımacılık yapıyor musunuz?

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında taşımacılık yapmaktayız. Detaylı bilgi için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmeti sırasında sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında sigorta yapılmasını tavsiye ediyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda sigorta yapmaktayız.

Başa Dön
Yukarı Çık