Silivri Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri ve çevresinde taşınma ve nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Kervan Nakliyat 37 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Silivri evden eve nakliyat hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Silivri ve mahallelerinde güler yüzlü ve uzman kadromuzla tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

silivri evden eve nakliyat

silivri evden eve nakliyat

Silivri İçerisinde Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Silivri içerisinde aşağıda bulunan bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Semt Mahalle
Silivri Çanta Mahallesi
Silivri Akören Mahallesi
Silivri Alibey Mahallesi
Silivri Alipaşa Mahallesi
Silivri Balaban Mahallesi
Silivri Bekirli Mahallesi
Silivri Beyciler Mahallesi
Silivri Büyük Çavuşlu Mahallesi
Silivri Büyük Kılıçlı Mahallesi
Silivri Büyük Sinekli Mahallesi
Silivri Cumhuriyet Mahallesi
Silivri Çayırdere Mahallesi
Silivri Çeltik Mahallesi
Silivri Danamandıra Mahallesi
Silivri Fatih Mahallesi
Silivri Fener Mahallesi
Silivri Fevzipaşa Mahallesi
Silivri Gazitepe Mahallesi
Silivri Gümüşyaka Mahallesi
Silivri Hürriyet Mahallesi
Silivri İsmet Paşa Mahallesi
Silivri Kadıköy Mahallesi
Silivri Kavaklı Mahallesi
Silivri Kurfallı Mahallesi
Silivri Küçük Kılıçlı Mahallesi
Silivri Küçük Sinekli Mahallesi
Silivri Mimar Sinan Mahallesi
Silivri Ortaköy Mahallesi
Silivri Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Silivri Sancaktepe Mahallesi
Silivri Sayalar Mahallesi
Silivri Selimpaşa Mahallesi
Silivri Semizkumlar Mahallesi
Silivri Seymen Mahallesi
Silivri Yeni Mahallesi
Silivri Yolçatı Mahallesi

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Silivri evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör vardır. Evinizin boyutu, evinizde bulunan eşya sayısı, evinizde bulunan eşyaların boyutları, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve personel sayısı temel olarak fiyatlandırmayı etkileyen parametrelerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın nereye taşınacağı oldukça önemlidir. Taşınacak olan konum evinizden uzaklaştıkça fiyatta artış olacaktır.

Silivri dışına taşımacılık yapıyor musunuz?

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında taşımacılık yapmaktayız. Detaylı bilgi için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Silivri evden eve nakliyat hizmeti sırasında sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında sigorta yapılmasını tavsiye ediyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda sigorta yapmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli plan ve hazırlıklar sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda uygulamaya geçer. Yapılan ekspertiz sonucunda taşınma işlemi için gerekli olan ekipman ve araçlar hazırlanır. Eğer evinizde asansör yoksa ve kullanılması gerekmekteyse ek olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Hazırlanan ekiplerimiz gerekli ekipmanlar ile evinizin bulunduğu konuma gelir ve eşyalarınızı araçlarıma taşımak üzere hazırlar. Bu hazırlık aşaması temel olarak eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi ile son bulur. Gereksinim duyulması durumunda çok büyük eşyalarınız marangozlarımız tarafından daha küçük parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemeleri yüksek kalitededir ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için güvenli kutular ile muhafaza edilirler. Hazırlanan eşyalarınız araçlarımıza ekiplerimiz tarafından taşınır ve yolculuk esnasında zarar görmeyecekleri bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınız taşınacakları konuma son model araçlarımız ile götürülür ve yerleştirilir. Taşınma işleminin detaylı olarak nasıl yapıldığını evden eve nakliyat yazımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

Başa Dön
Yukarı Çık