Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı


İçerisindekiler

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı alanında en iyi hizmet kalitesi ile faaliyet gösteren firmamız az sayıdaki eşyalarınızı güvenli bir şekilde istediğiniz yerden başka bir yere taşımaktadır. Evden eve, ofisten ofise her türlü nakliyat işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Eşyanız ne kadar az olursa olsun fark etmez. Aynı güzergah ta bulunan eşyalar ile sizin eşyalarınız da büyük bir titizlikle taşınır. Böylelikle hem çok daha ekonomik, hem de çok daha hızlı bir şekilde eşyalarınız taşınmış olacaktır.

Parça Eşya Taşımacılığı Nedir?

Parça eşya taşımacılığı, az sayıdaki eşyalarınızın eşya hassasiyeti ön planda tutularak güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması işlemidir. Taşınma işlemi istediğiniz iki konum arasında yapılır ve deneyimli ekiplerimiz tarafından ambalajlanır ve hazırlanır. Bu işlem gerçekleştirilirken eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği bizim için önemlidir. 37 yıllık deneyimlerimiz ve binlerce mutlu müşterimizin bizi tercih etmesinin başlıca sebeplerinden birisi budur.

parça eşya taşımacılığı

parça eşya taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığını neden tercih etmeliyim?

Firmamız taşıma işlemlerini hem hızlı hem sorunsuz, hem de zamanında yaparak müşterilerinden tam not almaktadır. Deneyimli ekibimiz, özel dizayn edilmiş araçlarımız ve 7/24 hizmetimiz ile sizlerin de eşyalarınızı taşımak için buradayız. Bize ihtiyacınız olduğu her an ulaşarak en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı yapan firmalar arasında lider konumdayız. Geniş araç filomuz ve deneyimli personellerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Mobilya, tekstil ürünleri, mutfak eşyası, beyaz eşya gibi taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı parça eşya taşımacılığı sistemi ile anında taşıyoruz. Bize hemen şimdi ulaşarak her konuda destek ve hizmet alabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyesi Nasıl Yapılmaktadır?

Firma bünyesinde bulunan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olmak üzere seferler organize edilir. Parça eşya taşıtacak müşterimize uygun bir zamanda uygun ücret karşılığında parsiyel (parça eşya) eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Tüm yurt geneline günlük parsiyel taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Parça Eşya Taşımacılığının Maliyeti Nedir?

Bu hizmetimizle sizi yüksek parça eşya nakliyat masrafından kurtarmayı düşünüyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti olmaksızın parça eşyalarınız taşımacılığı için firmamızı tercih seçebilirsiniz. Firmamız Parsiyel Eşya Taşıma alanında Kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz. Şehir içi şehirler arası nakliye firmaları için de çalışmalarımız vardır. Taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin en büyük sorunu az miktarda olan eşyalarını başka bir konuma taşırken karşılaştıkları yüksek maliyetlerdir. Kervan Nakliyat olarak bu maliyetleri minimize etmek için farklı müşterilerimizin eşyalarını gruplandırıp birlikte taşıyoruz. Bu şekilde birim maliyetlerini düşürüp müşterilerimize hep en uygun fiyatı sunabiliyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığı Şehirler Arası yapılabilir mi?

Parsiyel taşıma için Kervan Nakliyat elinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana uygun olarak güvenle şehir içi ve şehirler arası taşımaktadır. Her bütçeye uygun parsel ev eşyası taşıma fiyatlarımız ile şehirler arası nakliye de uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz az sayıda eşya taşıma veya komple ev taşıma işleminiz için kervan nakliyat her zaman yanınızda. Ülkemizin dört bir yanında bulunan ofislerimiz ve araç filomuz ile tüm Türkiye içerisinde eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Detaylı bilgi için Şehirler Arası Nakliyat sayfamızı inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Parça eşya taşımacılığı için sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sigorta yapıyoruz. Nakliye iş kolu ile ilgili sigortalar için yasal bir zorunluluk yoktur. Müşterilerimize bizim ile iletişime geçtikleri an sigorta yapmalarını öneriyoruz. Sigorta uygulanması fiyata ekstra bir yük bindireceğinden bu hizmet tamamen istek doğrultusunda uygulanır.

Eşyalarımın taşınması ne kadar sürer?

Eşyalarınızın taşınmasının ne kadar süreceği bizimle yapacağınız görüşme sonucunda yapılan ekspertiz sonrasında belirlenir. İstediğiniz tarih ve yer öğrenildikten sonra gerekli olan araç ve ekip hazırlanır. Onay vermeniz durumunda ekiplerimiz araç ile ürünü teslim almak için adresinize gelir ve ürünleri aracımıza yükler. Eşyaların taşınacağı yerin uzaklığu bu süreyi doğrudan etkiler.

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Fiyatlar taşınmasını istediğiniz eşyanın nereden nereye taşınacağına ve bu eşya veya eşyaların nitelikleri ile ilgili olarak değişiklik gösterir. Daha küçük ve yakın mesafeye taşınacak olan eşyalar için fiyatlarımız oldukça düşük olmakla birlikte daha büyük ve uzak mesafeye taşınacak eşyalar için artış gösterir.

Başa Dön
Yukarı Çık