Dershane Taşımacılığı

Dershane Taşımacılığı


İçerisindekiler

Dershane Taşımacılığı

Özel eğitim kurumları arasında yer alan dershaneler de nakliye ihtiyacı oluşan kurumlardan biridir. Dershaneler çoğu insanın düşündüğü gibi sadece dersliklerden oluşmaz. Hatta dersliklerde kullanılan malzemeler aslında ikinci planda olan kısımdır. Dershane taşımacılığı sırasında esas teşkil eden kısım, öğrenci bilgilerinin bulunduğu bölümlerdir. Burada öğrencilere ve velilere ait bilgilerin dışarı sızmaması ilk kuraldır.

Dershane Taşımacılığı Nedir?

Dershane ve okul kurumlarının büyük bir özen ve titizlikle taşınması gerekmektedir. Öğrencilerin, öğretmenlerin, velilerin ve kurum personellerinin var olan düzeninin bozulmadan ve kurum verilerinin güvenliğini sağlayarak istenilen binaya taşınmasıdır.

dershane taşımacılığı

dershane taşımacılığı

  • Ekspertiz ve Planlama
  • Ambalajlama ve Eşyaların Hazırlanması
  • Eşyaların Araca Taşınması
  • Eşyaların Araç ile İstenilen Lokasyona Götürülmesi
  • Eşyaların İstenilen Lokasyonda Kurulumu

Dershane taşıma öncesinde ekspertiz işlemi yapılır. Nakliyeye geçmeden önce, taşınma işleminin planlanması karışıklık yaşanmasını engeller. Bütün hesaplamalar tamamlandıktan sonra, taşıma aşamasına geçilir. İlk etapta eşyaların paketlenmesi aşaması vardır. Elektronik aletler ayrı, dosyalar ayrı olarak ve zarar görmeyecekleri şekilde kutulanırlar. Mobilyalar ise taşınma sırasında darbe almayacakları ve zedelenmeyecekleri malzemeler ile sarılır. Yükleme aşamasında ise, eşyaların güvenle taşınması göz önünde tutulur. Araç içerisine özenle konulan eşyalar istenilen yere güvenle taşınır ve kurulumu dikkatle yapılır.

Dershane ve Okul Taşıması

Firmamız dershane taşımacılığı hizmetinde sadece yükleme değil, yerleştirme konusunda da ekstra özen gösterir. Eşyaların montajı özenle yapılır. Bilgisayar sistemleri kurulur, dosyalar yerleştirilir. Dersliklerin oturma gruplarının ve ders işlenen aygıtlarının yerleşimi yapılır. Bu işlemler kısa sürede halledilir ve öğrencilerin eğitimlerinden geri kalmasının da önüne geçilir. Gerektiğinde öğrencilerin derslerinden geri kalmaması için derslik taşıması gecede yapılabilir bu tür okul taşımaları önceden yapılan yapılan ekspertiz sonucu gerekli ön etüt çalışması yapılarak planlama yapılır kervan nakliyat olarak evden eve nakliye dışında  kurum ve kuruluş nakliyatı özenli ve titiz bir şekilde yapılır.

okul taşımacılığı

okul taşımacılığı

Dershane Taşıma işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Her zaman söz verdiğimiz gibi yine sözümüzde duruyoruz ve kaliteli nakliyat hizmetimizi dershane sektörüne taşıyarak sizlere dershane nakliyat hizmeti sunmaktayız. Dershane taşımacılığı titizlik,dikkat isteyen bir iştir. Bu nedenle sadece profesyonel çalışan nakliyat firmaları dershane taşıma hizmeti verebilir. Geniş araç filomuz ile dershane bulunan tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese taşıyoruz.Bizim için önemli olan verdiğimiz hizmet sonucunda müşterimizin gösterdiği memnuniyettir.Bu nedenle müşterimizin memnuniyetini kazanmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Dershane nakliyesi hizmeti almak için hemen bizi arayın. Firmamızın referanslarını incelemek için web sitemizi inceleyin veya 7 /24 müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. [email protected] ‘den nakliyat teklifi alabilirsiniz.

Dershane Taşımacılığı Sıkça Sorulan Sorular

Dershanenin taşınma işlemi ne kadar sürer?

Dershane ve okul nakliyesi işleminde, dersliklerin ve odaların boyutuna ve içerisinde bulunan taşınması gereken eşyaların çeşitliliğine ve alınması gereken güvenlik önlemlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bizimle iletişime geçerek dershaneniz veya okulunuz ile ilgili yapacağımız keşif sonucunda gerekli süre belirlenir.

Dershane taşımacılığı esnasında sigorta yapılır mı?

Dershane Taşınma işlemleri yapılırken sigorta için kanunen yasal bir zorunluluk yoktur. Siz talep ettiğiniz sürece sigorta yapılır. Ancak kurumsal müşterilerimize her dershane taşımacılık hizmeti için sigorta yapılmasını önermekteyiz. İş eşya ve gereçlerinizin güvenliği bizim için önemlidir.

Dershane taşımacılığı fiyatları nasıl belirlenir?

Dershane taşımacılığı hizmetimizin fiyatlarını ofisinizin boyutlarına, içerisinde bulunan eşya sayısına ve ürünlerin götürüleceği yeni konuma göre belirleriz. Dershane içerisinde bulunan eşya sayısının yanı sıra asansöre veya farklı bir taşıma hizmetine ihtiyaç varsa bu durum fiyatlandırmaya yansır.

Başa Dön
Yukarı Çık