Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat


İçerisindekiler

Asansörlü Nakliyat

Kervan Nakliyat, uygun fiyat aralıklarına sahip olmanın dışında aynı zamanda asansörlü nakliyat taşımacılığı da sağlamaktadır. Kurumsal firma olmanın yanı sıra tüm hizmetlerimiz için firmamızla irtibat kurmanız yeterli olurken kısa süre içinde profesyonel ekiplerimiz tarafından taşıma işlemlerinizi tamamlamaktayız. Ev veya iş yerlerinizden yapılacak taşımacılık işlemlerinin çok daha kısa süreli olması ve zahmetsiz gerçekleşmesi için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Asansörlü nakliyat, taşınması gereken eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde yüksek katlara zarar görmeden çıkarılmasını sağlayan, portatif ve modüler bir sistemdir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, nakliye sektöründe de büyük bir rol alan asansörler, kullanım alanlarının çeşitliliği ile uygun şartlar sağlandığı takdirde, nakliyat için oldukça güvenli bir yöntemdir. Asansörlü taşıma hizmeti ile binanın dış cephesine veya asansör sistemi kurulu bir araç ile eşyalarınız en sağlıklı şekilde kurulum yapılacak bölgeye uygun pencere veya balkon kullanılarak, taşıma işlemi tamamlanır.

asansörlü nakliyat eşyaların indirilmesi - 1

Eşyaların araca iniş anı.

Neden Asansörlü Nakliyat Hizmetini Tercih Etmeliyim?

İstenilen tarihte asansörlü taşıma ile taşıma işlemini yerine getirmekteyiz. Büyük cam ya da geniş balkonlara dayalı bir şekilde olan sistemin kurulması çok kısa bir zaman diliminde olmaktadır. Sonrasında ise paketlemesi yapılan tüm eşyaların taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Belirli bir ağırlığa kadar asansörlü sistemin üzerine yerleştirilmesini sağladıktan sonra birkaç saat içinde taşımacılık sonlandırılmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Güvenli mi?

Mekanizmanın belirli aralıklarla bakımları yapılmaktadır. Bununla birlikte güvenli bir şekilde indirilmesi ve kaldırılması sistem üzerinden sağlanmaktadır. Bundan dolayı eşyaların hasar alması, zarar görmesi ya da asansörlü nakliyat mekanizmasının devrilmesi gibi durumlar söz konusu değildir. Güvenli, zahmetsiz ve son derece pratik işlemler sonrasında eşyalarınızı taşımaktayız. Aynı zamanda deneyimli ekip kadromuzda tüm ürünlerinizin güvenli bir şekilde araca yerleştirilmesini ve zamanında adrese teslim edilmesini sağlamaktayız.

asansörlü nakliyat eşyaların indirilmesi - 2

Eşyaların araca paketli olarak indirilmesi.

Asansörlü Ev Taşıma

Kervan nakliyat olarak her zaman sektörde kaliteli hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Sektördeki son teknolojiyi kullanarak, profesyonel ekibimiz  ile pratik, hızlı, sigortalı asansörlü nakliye hizmeti vermekteyiz. Amacımız siz değerli müşterilerimizin nakliyat hizmetini en kaliteli şekilde almasını sağlamaktır. Yıllardır sektörde bulunmamız ile oluşan tecrübemiz ile sizlere hiç bir sorun yaşatmadan eşyalarınızı taşıyoruz. Eşyalarınız asansörlü nakliye hizmeti ile yüklendikten sonra belirtilen adrese doğru yola çıkılır. Adrese ulaşan ekibimiz eşyalarınızın tekrardan evinize ofisinize yüklemesini yapar. Biz yüzde yüz müşteri memnuniyeti misyonu edinmiş profesyonel bir asansörlü ev taşıma firmasıyız. Sayısız referansımız ile sizlere mutlu edecek kaliteli hizmetimizi sunacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin bizlere sıkça sorduğu soruları sizler için derledik. En iyi hizmete ve müşteri memnuniyetine giden yolun çalışacağımız kişilerin akıllarında soru işareti bırakmamak olduğuna inanıyoruz. Öyleyse sorularımıza geçelim!

Asansörlü nakliyat hizmeti hangi durumlarda gereklidir?

Asansörlü nakliyat hizmeti taşınma işleminin yapılacağı ev, ofis veya iş yerinde asansör bulunmaması durumunda büyük eşyalarınızın taşınması için gereklidir. Hatta asansöre sığamayacak veya kapılardan geçemeyecek büyüklükte eşyalarınızın taşınması için de kullanılmaktadır. Taşınma işlemlerinizde asansör kullanımı süreci ve iş gücünü azalttığından ekstra bir maliyet gibi gözükse bile zaman kazancına sahip olacağından tercih edilebilmektedir.
Evden eve nakliyat için: https://kervannakliyat.com.tr/evden-eve-nakliyat/

Asansörlü nakliyat işlemleri ne kadar sürer?

Bu tamamen taşınacak eşyaların sayı ve özellikleri ile ilgilidir. Daha fazla eşya daha uzun süre demektir. Aynı zamanda büyük boyutlardaki eşyalarınız daha fazla yer kaplayacağından daha fazla sefer yapması gerekir. Bu durum zaman kaybına sebep olur.

Asansörlü nakliyat fiyatları nedir?

Hizmetimizin fiyatları yapılacak olan ekspertiz çalışması sonucunda belirlenir. Asansörün ne kadar süre çalışması gerektiğine ve taşınma işleminin ne kadar süreceğine göre bu fiyatlar değişir. Detaylı fiyat teklifi için iletişime geçebilirsiniz.

Başa Dön
Yukarı Çık