Ambalajlama


İçerisindekiler

Ambalajlama

Ambalajlama hizmetimiz temel olarak taşımacılık işlemleri öncesinde eşyalarınızın zarar görmemesi için uygun malzemeler ile ambalajlaması ile sağlanır. Müşterilerimiz için sunduğumuz bütün taşımacılık işlemleri esnasında eşyalarınızın güvenli bir şekilde istenilen konuma ulaşmasını sağlamak için yüksek kalite ambalaj malzemeleri ile eşyalarınız paketlenir. Kervan Nakliyat olarak taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz esnasında müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışma prensibi ile hizmet vermekteyiz.

Ambalajlama ve Paketlemenin Önemi

Taşımacılık işlemleri esnasında eşyaların taşınma işlemi esnasında zarar görmelerini engellemek için eşyalar taşınma işlemi öncesinde uygun malzemeler ile ambalajlanmalıdır. Taşınacak olan eşyalar yapılarını ve üretildikleri malzemelere göre uygun malzeme ile paketlenmelidir. Taşınma işlemi esnasında eşyalarınızın mümkün olduğunda sabit kalması gerekmektedir. Araç içerisinde eşyalarınızın sabit durması onların zarar görme riskini minimum seviyede tutar. Aynı zamanda cam ve porselen gibi kırılgan eşyalarınız yumuşak darbe emilimine sahip malzemeler ile kutular içerisine konur.

Kaliteli Ambalaj ve Paketleme Malzemeleri Kullanımı

Müşterilerimizin eşyalarının taşınma işlemi için hazırlanması esnasında, yüksek kalite ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Maliyetleri düşürmek için düşük kalite ambalaj ve paketleme malzemesinin kullanımına kesinlikle karşıyız. Kervan Nakliyat olarak hizmetlerimiz esnasında müşterilerimizin ürün ve eşyaları için en uygun ambalajlama malzemelerini kullanarak kaliteli bir evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Eşyalar Ambalajlanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Eşyalarınızın ambalajlanması esnasında dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Deneyimli ekiplerimiz eşyalarınızın taşınma işlemi için hazırlanması esnasında tüm bu noktalara dikkat etmektedir. Öncelikle eşyalarınızın hangi ambalaj malzemeleri kullanılarak paketleneceği belirlenmelidir. Eşya tipine ve yapısına göre havalı naylon, karton kutu, bant, koli bandı, streç bant, karton fıçı ve kıyafetleriniz için özel askılar kullanmaktayız. Uygun malzemelerin uygun eşyalar ile kullanılmaması eşyaların zarar görmesine sebep olabilecektir. Aynı zamanda eşyalarınız paketlenirken bulundukları kutu veya koliler numaralandırılmaktadır. Bu numaralandırma işlemi eşyalarınızın karışmasını engeller ve daha sistematik bir taşınma işlemine sebep olur. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise, elektronik eşyaların taşınma işlemi öncesinde kraft kağıtlar ile sarılıp havalı naylonlar ile kaplanması gerekmesidir. Taşınacak olan eşyalar içerisinde bulunan mutfak eşyaları ise içerisinde köpük bulunduran karton koliler ile taşınmaktadır.

Başa Dön
Yukarı Çık