Bostancı Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Kervan Nakliyat, Bostancı evden eve nakliyat hizmetini, tecrübesi sayesinde taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Ofis taşıma, ev taşıma ve büro taşıma gibi hizmetlerin tamamı uzman ekipler tarafından verilmektedir. Bostancı evden eve nakliyat firmamız, koltuk takımlarını, halıları, avizeleri ve taşınacak olan tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketleme işlemleri en az 2 kat olacak bir şekilde uygulanmaktadır. Bu sayede yüklerin zarar görme riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca Bostancı’da yer alan tüm ilçelere de aynı kalitede evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Bostancı ve çevresinde taşınma ve nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Kervan Nakliyat 37 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Bostancı evden eve nakliyat hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Bostancı ve çevresinde güleryüzlü ve uzman kadromuzla tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bostancı bölgesinde ikamet ediyorsanız ve taşınmak istiyorsanız, Kervan Nakliyat’ın profesyonel kadrosundan destek alabilirsiniz. Yüksek katlı binalarda güvenli ve hızlı taşımacılık için verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmetimiz ile ev taşıma işlemlerini gereken ekipmanları temin ederek titizlikle sürdürüyoruz.

Bostancı evden eve nakliyat

Bostancı evden eve nakliyat

Bostancı Asansörlü Nakliyat Nasıl yapılır?

Sektörün liderliği eline alan Kervan bostancı asansörlü nakliyat şirketi, asansörlü taşımacılık noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Firmamız asansör sistemleri 18 kat yüksekliğe kadar ulaşabilmekle beraber eşyaların daha hızlı bir şekilde taşınmasına imkân tanımaktadır. Ayrıca yüksek katlı şirketler, holdingler ya da bankalar içinde asansör desteği sunulmaktadır. Bostancı nakliyatöncelikle vinç platformunun kurulacağı alanı belirlemektedir. Daha sonra eşyalar dikkatli bir şekilde asansör sepetine yüklenmektedir. Yeni dairelere getirilen mobilyaların, beyaz eşyaların ve perdelerin montajı gerçekleştirilmektedir. Bostancı asansörlü nakliyat firmamız ciddi anlamda zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Bu süreç içerisinde müşterilerimiz en ufak bir zorluk veya sıkıntı ile karşılaşmamaktadır.

Bostancı asansörlü evden eve nakliyat

Bostancı asansörlü evden eve nakliyat

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Bostancı evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör vardır. Evinizin boyutu, evinizde bulunan eşya sayısı, evinizde bulunan eşyaların boyutları, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve personel sayısı temel olarak fiyatlandırmayı etkileyen parametrelerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın nereye taşınacağı oldukça önemlidir. Taşınacak olan konum evinizden uzaklaştıkça fiyatta artış olacaktır.

Bostancı dışına taşımacılık yapıyor musunuz?

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında taşımacılık yapmaktayız. Detaylı bilgi için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bostancı evden eve nakliyat hizmeti sırasında sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında sigorta yapılmasını tavsiye ediyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda sigorta yapmaktayız.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Piyasanın altında rakamlar ile hizmet veren pek çok nakliye firması, işini adam gibi yapmamaktadır. Müşteriler ucuz bir hizmet almaya çalışırken daha büyük maddi kayıplar ile karşılaşmaktadır. Bostancı nakliyat firmaları araştırılmaları sırasında fiyattan öne şirketinin tecrübesi ve hizmet kalitesi ön planda tutulmalıdır. Firmamız ise her zaman kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Ayrıca 4+1, 5+1 gibi dairelere özel yüzde 20’ye varan indirimler de gerçekleştirilmektedir. Bostancı nakliyat firmaları kurumsal yük taşıma, asansörlü ev taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetleri de uygun fiyatlar ile vermektedir.

Bostancı Evden Eve Nakliye Ücretleri

Bostancı evden eve nakliye ücretleri, firmadan firmaya göre farklılık göstermektedir. Eşyaların sayısı, götürülmesi planlanan bölgelerin uzaklığı gibi kriterler de oldukça etkilidir. Ancak günümüz şartlarında pek çok nakliye şirketi komisyonculuk yaptığı için ücretlerin yükselmesine neden olmaktadır. Bu komisyoncular sadece internet üzerinden sanal bir şekilde faaliyet göstermektedir. Bostancı nakliye firmamız ise komisyonculuk olayına girmemekte ve tüm hizmetlerini kendi imkanları ile vermektedir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli plan ve hazırlıklar sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda uygulamaya geçer. Yapılan ekspertiz sonucunda taşınma işlemi için gerekli olan ekipman ve araçlar hazırlanır. Eğer evinizde asansör yoksa ve kullanılması gerekmekteyse ek olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Hazırlanan ekiplerimiz gerekli ekipmanlar ile evinizin bulunduğu konuma gelir ve eşyalarınızı araçlarıma taşımak üzere hazırlar. Bu hazırlık aşaması temel olarak eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi ile son bulur. Gereksinim duyulması durumunda çok büyük eşyalarınız marangozlarımız tarafından daha küçük parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemeleri yüksek kalitededir ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için güvenli kutular ile muhafaza edilirler. Hazırlanan eşyalarınız araçlarımıza ekiplerimiz tarafından taşınır ve yolculuk esnasında zarar görmeyecekleri bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınız taşınacakları konuma son model araçlarımız ile götürülür ve yerleştirilir. Taşınma işleminin detaylı olarak nasıl yapıldığını evden eve nakliyat yazımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

Başa Dön
Yukarı Çık