Kağıthane Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kervan Nakliyat olarak Kağıthane ve çevresinde profesyonel ve güvenilir nakliye hizmetimizi uzun yıllardır devam ettiriyoruz. Kağıthane ve mahalleleri içerisinde taşıma ihtiyaçlarınızı güleryüzlü ve profesyonel kadromuzla karşılıyoruz. Kağıthane evden eve nakliyat hizmeti almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin veya bilgi almak isteyenlerin istek, öneri ve sorularını dikkate alarak, 37 yıllık tecrübemizle hizmetimize Kağıthane bölgesinde de devam etmekteyiz.

Eşyalarınızın ambalajlanması ve eğer gerekiyorsa büyük eşyalarınızın özenle marangozlarımız ve tecrübeli taşıma kadromuz ile küçük parçalar halinde taşınması için hazır hale getiriyoruz. Kervan Nakliyat olarak yüksek kalitede ambalaj malzemeleri kullanıyoruz. Değerli, teknolojik ve hassas eşyalarınız için sizin tarafınızdan verilen bilgiler ve öneriler dahilinde büyük bir titizlik ve güvenle yeni evinize taşınması ve kurulumunu sağlıyoruz.

kağıthane evden eve nakliyat

kağıthane evden eve nakliyat

Kağıthane İçerisinde Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Kağıthane içerisinde aşağıda bulunan bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Semt Mahalle
Kağıthane Çağlayan Mahallesi
Kağıthane Çeliktepe Mahallesi
Kağıthane Gültepe Mahallesi
Kağıthane Gürsel Mahallesi
Kağıthane Hamidiye Mahallesi
Kağıthane Seyrantepe Mahallesi
Kağıthane Şirintepe Mahallesi

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Kağıthane evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör vardır. Evinizin boyutu, evinizde bulunan eşya sayısı, evinizde bulunan eşyaların boyutları, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve personel sayısı temel olarak fiyatlandırmayı etkileyen parametrelerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın nereye taşınacağı oldukça önemlidir. Taşınacak olan konum evinizden uzaklaştıkça fiyatta artış olacaktır.

Kağıthane dışına taşımacılık yapıyor musunuz?

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında taşımacılık yapmaktayız. Detaylı bilgi için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kağıthane evden eve nakliyat hizmeti sırasında sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında sigorta yapılmasını tavsiye ediyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda sigorta yapmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli plan ve hazırlıklar sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda uygulamaya geçer. Yapılan ekspertiz sonucunda taşınma işlemi için gerekli olan ekipman ve araçlar hazırlanır. Eğer evinizde asansör yoksa ve kullanılması gerekmekteyse ek olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Hazırlanan ekiplerimiz gerekli ekipmanlar ile evinizin bulunduğu konuma gelir ve eşyalarınızı araçlarıma taşımak üzere hazırlar. Bu hazırlık aşaması temel olarak eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi ile son bulur. Gereksinim duyulması durumunda çok büyük eşyalarınız marangozlarımız tarafından daha küçük parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemeleri yüksek kalitededir ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için güvenli kutular ile muhafaza edilirler. Hazırlanan eşyalarınız araçlarımıza ekiplerimiz tarafından taşınır ve yolculuk esnasında zarar görmeyecekleri bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınız taşınacakları konuma son model araçlarımız ile götürülür ve yerleştirilir. Taşınma işleminin detaylı olarak nasıl yapıldığını evden eve nakliyat yazımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Başa Dön
Yukarı Çık