Şişli Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli ve çevresinde taşınma ve nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Kervan Nakliyat 37 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Şişli evden eve nakliyat hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Şişli ve mahallelerinde güleryüzlü ve uzman kadromuzla tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Şişli ve çevresinde oturuyorsanız ve taşınmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Kervan Nakliyat ile iletişime geçmek, uygun fiyatlı ve güvenli nakliyat hizmeti ile yanınızdayız. Sorunlarınıza en güvenli ve hızlı çözümü bulmak için taşınma işlemi öncesinde gelerek ekspertiz yapıyor ve detaylı bir rapor çıkararak, taşınma işlemini profesyonel bir şekilde sonlanmasını sağlıyoruz.

şişli evden eve nakliyat

şişli evden eve nakliyat

Şişli İçerisinde Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Şişli içerisinde aşağıda bulunan bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Semt Mahalle
Şişli 19 Mayıs Mahallesi
Şişli Ayazağa Mahallesi
Şişli Bozkurt Mahallesi
Şişli Cumhuriyet Mahallesi
Şişli Duatepe Mahallesi
Şişli Esentepe Mahallesi
Şişli Feriköy Mahallesi
Şişli Halaskargazi Mahallesi
Şişli Halideedip Mahallesi
Şişli Harbiye Mahallesi
Şişli Maslak Mahallesi
Şişli Mecidiyeköy Mahallesi
Şişli Meşrutiyet Mahallesi
Şişli Okmeydanı Mahallesi
Şişli Pangaltı Mahallesi
Şişli Şişli Mahallesi
Şişli Teşvikiye Mahallesi

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Şişli evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör vardır. Evinizin boyutu, evinizde bulunan eşya sayısı, evinizde bulunan eşyaların boyutları, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve personel sayısı temel olarak fiyatlandırmayı etkileyen parametrelerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın nereye taşınacağı oldukça önemlidir. Taşınacak olan konum evinizden uzaklaştıkça fiyatta artış olacaktır.

Şişli dışına taşımacılık yapıyor musunuz?

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında taşımacılık yapmaktayız. Detaylı bilgi için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şişli evden eve nakliyat hizmeti sırasında sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında sigorta yapılmasını tavsiye ediyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda sigorta yapmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli plan ve hazırlıklar sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda uygulamaya geçer. Yapılan ekspertiz sonucunda taşınma işlemi için gerekli olan ekipman ve araçlar hazırlanır. Eğer evinizde asansör yoksa ve kullanılması gerekmekteyse ek olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Hazırlanan ekiplerimiz gerekli ekipmanlar ile evinizin bulunduğu konuma gelir ve eşyalarınızı araçlarıma taşımak üzere hazırlar. Bu hazırlık aşaması temel olarak eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi ile son bulur. Gereksinim duyulması durumunda çok büyük eşyalarınız marangozlarımız tarafından daha küçük parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemeleri yüksek kalitededir ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için güvenli kutular ile muhafaza edilirler. Hazırlanan eşyalarınız araçlarımıza ekiplerimiz tarafından taşınır ve yolculuk esnasında zarar görmeyecekleri bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınız taşınacakları konuma son model araçlarımız ile götürülür ve yerleştirilir. Taşınma işleminin detaylı olarak nasıl yapıldığını evden eve nakliyat yazımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

Başa Dön
Yukarı Çık