Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Kervan Nakliyat, 37 yıllık tecrübesi sayesinde Zeytinburnu evden eve nakliyat ile taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Ofis taşıma, ev taşıma ve büro taşıma gibi hizmetlerin tamamı uzman ekipler tarafından verilmektedir. Taşınma hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir taşınma için nakliye aşamalarının tümünde sizinle olan Kervan Nakliyat, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti benimseyerek, uzun yıllardır İstanbul, Zeytinburnu ve çevresinde faaliyetlerine devam etmektedir.

zeytinburnu evden eve nakliyat

zeytinburnu evden eve nakliyat

Zeytinburnu İçerisinde Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Zeytinburnu içerisinde aşağıda bulunan bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Semt Mahalle
Zeytinburnu Çırpıcı Mahallesi
Zeytinburnu Seyitnazım Mahallesi
Zeytinburnu Telsiz Mahallesi
Zeytinburnu Topkapı Mahallesi

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör vardır. Evinizin boyutu, evinizde bulunan eşya sayısı, evinizde bulunan eşyaların boyutları, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve personel sayısı temel olarak fiyatlandırmayı etkileyen parametrelerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın nereye taşınacağı oldukça önemlidir. Taşınacak olan konum evinizden uzaklaştıkça fiyatta artış olacaktır.

Zeytinburnu dışına taşımacılık yapıyor musunuz?

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında taşımacılık yapmaktayız. Detaylı bilgi için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmeti sırasında sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında sigorta yapılmasını tavsiye ediyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda sigorta yapmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli plan ve hazırlıklar sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda uygulamaya geçer. Yapılan ekspertiz sonucunda taşınma işlemi için gerekli olan ekipman ve araçlar hazırlanır. Eğer evinizde asansör yoksa ve kullanılması gerekmekteyse ek olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Hazırlanan ekiplerimiz gerekli ekipmanlar ile evinizin bulunduğu konuma gelir ve eşyalarınızı araçlarıma taşımak üzere hazırlar. Bu hazırlık aşaması temel olarak eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi ile son bulur. Gereksinim duyulması durumunda çok büyük eşyalarınız marangozlarımız tarafından daha küçük parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemeleri yüksek kalitededir ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için güvenli kutular ile muhafaza edilirler. Hazırlanan eşyalarınız araçlarımıza ekiplerimiz tarafından taşınır ve yolculuk esnasında zarar görmeyecekleri bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınız taşınacakları konuma son model araçlarımız ile götürülür ve yerleştirilir. Taşınma işleminin detaylı olarak nasıl yapıldığını evden eve nakliyat yazımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

Başa Dön
Yukarı Çık