Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı


İçerisindekiler

Hastane Taşımacılığı

Kurumların arasında taşımacılık anlamında en hassas olunması gerekenlerden birisi de hastane taşımacılığıdır. İçerisinde bulunan tıbbi cihazlar ve çeşitli sağlık ekipmanlarının zarar görmeden ve güvenle yeni konuma taşınması oldukça dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Kervan Nakliyat, hastane taşımacılığı hizmeti verirken, deneyimli personel kadrosu ve kurum taşımacılığındaki tecrübesini kullanarak en hızlı ve güvenli şekilde sağlık kurumu taşımasının gerçekleşmesini sağlar.

Hastane Taşımacılığı Nedir?

Ev, ofis, kurum, fabrika taşımacılıklarının içerisinde her zaman ayrı bir yeri olan bir konu daha vardır; hastane taşımacılığı. En küçük bir hastaneyi bile göz önüne alınırsa, taşınma işlemi sırasında korunması gereken yüzlerce parça olduğu fikri edinilebilir.

hastane taşımacılığı

hastane taşımacılığı

Hastane taşımacılığını diğerlerinden ayıran en önemli nokta, taşınacak eşyaların insan sağlığı ve yaşamı ile doğrudan ilintili olmasıdır. Bu da demek olur ki, taşınma esnasında yapılacak en küçük bir hata yaşamsal önem doğurur. Sağlık malzemelerinin hijyen kurallarına uygun olarak paketlenmesi gerekir. Hastane taşımacılığı yaparken Kervan Nakliyatın dikkat ettiği noktalardan bazıları şöyledir.

  • Planlama
  • Hastane Eşyaları Taşıması
  • Sigorta Seçimi
  • Hijyenik Nakliyat
  • Elektronik Cihazların Kurulumu

Cihazların Taşıması

Hastane depolarında olan bazı ilaçların soğuk zincir sisteminin bozulmaması önem taşır. Monitörler, görüntüleme cihazları gibi son derece hassas elektronik aletlerin ise darbe almamasına dikkat etmelidir. Bu kurallar doğrultusunda baktığımızda hastane nakliyesi gerçekten belirli çerçevelere uyularak gerçekleştirilmesi gereken, hassas bir nakliye koludur.

Hastanenin taşınma işlemi bu kadar özen isteyen bir hizmetken, nakliye firmasının seçiminin yapılması da o derece önemlidir. İşlemi gerçekleştirecek firmanın tecrübeli ve profesyonel olması gerekmektedir. Kervan Nakliyat hastanelerimizin taşınması sırasında ihtiyaç duyduğunuz bütün önemi gösterir. Bu konuda edindiğimiz tecrübe ile taşınma öncesinde, sırasında ve sonrasında gerekli bütün hizmetleri verir.

Adli Tıp Kurumu Taşımacılığı

Kervan nakliyat referanslarımızın içinde adli tıp kurumu taşıması olarak nakliye sektöründe lider firmalardan biriyiz. Firmamız kurumsal ve kaliteli bir nakliyat firmasıdır. Nakliyat sektörünün her alanında tecrübesi bulunan firmamız hastane taşımacılığı hizmetinde de sizlerin yanındadır. Hastane nakliyatı hizmetinde tecrübesi bulunan firmamız hastanede bulunan hassas eşyalara zarar vermeden, bilinçli bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde taşıyacaktır.

Hijyenik Nakliyat

Kervan Nakliyat sağlık ve temizlik kurallarına dikkat ederek, güvenli ve profesyonel bir nakliye hizmeti sunar. Tıbbi malzemelerin taşıma esnasında dış ortamla teması kesilerek, yabancı sıvı, toz, ve bakteriyel ortamlardan uzak bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Hastane Taşımacılığı Sıkça Sorulan Sorular

Hastanenin taşınma işlemi ne kadar sürer?

Hastane nakliyesi işleminde, hastane boyutuna ve içerisinde bulunan taşınması gereken eşyaların çeşitliliğine ve alınması gereken güvenlik önlemlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Sağlık materyallerinin güvenle ve sorunsuz bir şekilde taşınması doğru bir planlamadan geçer. Bizimle iletişime geçerek hastaneniz ile ilgili yapacağımız keşif sonucunda gerekli süre belirlenir.

Hastane taşımacılığı esnasında sigorta yapılır mı?

Hastane Taşınma işlemleri yapılırken sigorta için kanunen yasal bir zorunluluk yoktur. Siz talep ettiğiniz sürece sigorta yapılır. Ancak kurumsal müşterilerimize her hastane taşımacılık hizmeti için sigorta yapılmasını önermekteyiz. İş eşya ve gereçlerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Kurum taşımacılığı ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hastane taşımacılığı fiyatları nasıl belirlenir?

Hastane taşımacılığı hizmetimizin fiyatlarını kurum içerisindeki odaların boyutlarına, içerisinde bulunan eşya sayısına ve ürünlerin götürüleceği yeni konuma göre belirleriz. Hastane içerisinde bulunan eşya sayısının yanı sıra asansöre veya farklı bir taşıma hizmetine ihtiyaç varsa bu durum fiyatlandırmaya yansır.

Başa Dön
Yukarı Çık