Eşya Depolama


İçerisindekiler

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetimiz ile depolamak istediğiniz eşyalarınızı kendi depolarımızda dilediğiniz süre boyunca depolamaktayız. Taşınma sonrası veya ihtiyaç sonrası oluşabilecek fazla eşya problemlerinize profesyonel bir çözüm sunmaktayız. Eşya depolama hizmetimiz aynı zamanda taşınma mecburiyetinde kalıp, eşyalarını koyabilecek bir yerleri olmayan kişiler için oldukça ekonomik ve pratik bir çözümdür. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve görüşmemiz sonucunda yapılan ekspertiz ile detayları belirlemek. Profesyonel bir eşya depolama hizmetini nasıl gerçekleştiriyoruz detaylıca inceleyelim!

Profesyonel Eşya Depolama

Kervan Nakliyat olarak müşterilerimize son teknoloji ve ekipmanlarımız ile profesyonel depolama hizmeti vermekteyiz. Depolama işlemi yapılan ekspertiz işlemi sonrasında planlanır. Bu planlama işlemi depolanacak olan eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, taşınması ve depolarımıza yerleştirilmesi ile sonuçlandırılır. Depolarımıza yerleştirilen eşyalarınız talep ettiğiniz süre boyunca depolarımızda muhafaza edilir. Depolarımızda bulunan eşyalarınızı dilediğiniz zaman depolarımızdan teslim alabilir veya dilediğiniz bir konuma getirilmesini isteyebilirsiniz. Profesyonel eşya depolama hizmetimizi başlıklara ayırmak gerekirse;

  • Eşyalarınızın ambalajlanması.
  • Eşyalarınızın paketlenmesi.
  • Eşyalarınızın depolarımıza taşınması.
  • Eşyalarınızın depolanması.

Eşya Depolama Aşamaları

Profesyonel bir depolama hizmeti verirken müşteri memnuniyeti en çok değer verdiğimiz konudur. Kervan Nakliyat olarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını ekspertiz aşamasında yapılan görüşme sonucunda belirliyoruz. Yapılan bu görüşme sonucunda hangi depolama hizmetinin daha uygun olacağını belirleyip yapılması gereken aşamaları planlıyoruz. Bu aşamalar genellikle ortak olup eşyaların depolanacağı yer noktasında değişiklik göstermektedir.

Eşyalarınızın Ambalajlanması

Eşyalarınız alınacakları konumdan taşıma işlemi için araçlarımıza yüklenmeden önce eşyalarınızın hassasiyet ve yapısına göre ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak yüksek kalite ambalaj malzemeleri kullanmaktayız ve kullandığımız malzemelerin türünü taşınacak olan eşyalarınıza göre seçmekteyiz. Farklı eşya grupları için farklı ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızın depolanması ve taşınması esnasında güvenli kalmasını sağlamaktayız. Hassas ve kırılgan eşyalarınız için pet graft kullanıp ürünlerin taşınması esnasında bulundukları paketlerde maksimum koruma ile bulunmasını garanti altına almış oluyoruz.

Eşyalarınızın Paketlenmesi

Eşyalarınız ambalajlandıktan sonra boyut ve şekillerine göre uyumlu bir şekilde paketlenir. Paketler ambalajlanan ürünlerin gruplandırılması ve düzenli bir şekilde tutulmasını sağlar. Paketler aynı zamanda ürünlerinizin dışarıdan oluşabilecek darbelere karşı dayanıklılığını arttırır. Depolanmasını istediğiniz eşyalarınız yapılarına uygun paketleme malzemeleri ile paketlenir. Eşyalarınız kapalı ve korunaklı paketlerde ambalajlı bir şekilde bulunduğundan dışarıdan erişime kapalıdır. Paketlerimiz dışarıdan erişime kapalı olduğundan eşyalarınızın güvenliği üst seviyededir. Kervan Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi ambalajlayıp paketleyerek siz müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaktayız. Ambalajlama ve paketleme konusunda gösterdiğimiz özenin sebebi eşyalarınızı tekrar teslim aldığınız zaman bıraktığınız gibi bulmanızdır.

Eşyalarınızın Depolarımıza Taşınması

Ambalajlanıp paketlenen eşyalarınız araçlarımız ile bulundukları konumdan araçlarımıza taşınır. Eşyalarınızın boyut ve özelliklerine göre sizlere çeşitli çözümler sunmaktayız. Deneyimli ekibimiz eşyalarınızın bulundukları paketleri özenli bir şekilde araçlarımıza yükler. Eşyalarınız araçlarımıza taşınırken ekiplerimiz büyük özen gösterir ve bu taşınma işlemi sırasında yaşanılabilecek minimize eder. Eşyalarınız bulundukları konumdan ekiplerimiz tarafından taşınamayacak kadar büyük ise vinç veya asansörlü nakliyat hizmetimiz ile araçlarımıza taşınır. Eşyalarınız araçlarımıza uygun bir şekilde yerleştirildikten sonra araçlarımız belirlenen depomuza doğru yola çıkar. Yolculuk esnasında araç veya araçlarımızı kullanan şoförlerimiz eşyalarınızın yolculuk boyunca zarar görmemesi için sürüş kurallarına dikkat ederler.

depo girişi

eşyalarınızın bulundukları depo girişi

Eşyalarınızın Depolarımıza Yerleştirilmesi

Eşyalarınız depolarımıza yerleştirilirken depo seçimi çok önemlidir. Eşyalarınız ekspertiz aşamasında belirlenen depolama alanına götürülür. Depolama işlemi için iki çeşit alanımız bulunmaktadır. Bunlar konteynerler ve raflı depolardır. Genellikle konteynerler ev eşyalarınız için kullanılmaktadır. Ev eşyalarınız evinizin boyutuna uygun olacak şekilde çeşitli boyutlarda bulunan konteynerlere ekiplerimiz tarafından taşınır. Konteynerler deprem, su baskını, haşere gibi yaşanılabilecek sorunlara karşı maksimum koruma sağlar. Aynı zamanda konteynerler eşyalarınıza iki kat koruma ve gizlilik katar. Depolarımızda bulunan raflar genellikle fabrika eşyaları, endüstriyel ürünler, paletli ürünler ve parça eşyalar için kullanılmaktadır. Depolarımızda bulunan raflar aynı zamanda kısa süreli depolama hizmetleri için kullanılmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği için yüksek kalite Alman raf sistemleri kullanmaktayız. Eşyalarınızın güvenliği bizim için oldukça önemlidir.

eşya depolama raflar

eşyalarınızın raflarda depolanması

Eşya Depolama İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Her çeşit eşyayı depolayabilir misiniz?

Evet, her çeşitte ve boyutta eşyaya uygun depolama seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Depolarımızın yapıları her türlü eşyaya ev sahipliği yapmalarına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır. Depolarımızda bulunan ekipmanlar sayesinde her çeşit eşyaya uygun ortamı sağlamaktayız.

Eşya depolama fiyatları nasıl belirlenir?

Eşya depolama teklifi sunarken sizlerle yapılan görüşmemiz sonucunda aldığımız cevaplar doğrultusunda bir fiyat çalışması yapılır. Bu fiyat teklifi eşyanızın fiziksel özellikleri ve ne kadar süre boyunca depolarımızda kalacağına göre değişiklik gösterir. Detaylı fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti için sigorta yapılır mı?

Eşya depolama hizmeti esnasında sigorta yapılmaktadır. Hem eşyalarınızın bulundukları konumdan depolarımıza taşınması esnasında, hem de depolarımızda kaldıkları süre boyunca sigortalanması mümkündür. Kervan Nakliyat olarak müşterilerimize her iki aşama için de sigorta kullanımını tavsiye etmekteyiz.

Neden eşya depolama hizmetini tercih etmeliyim?

Eşya depolama hizmetimiz, genellikle ihtiyaç fazlası eşyaların depolanması için tercih edilir. Aynı zamanda https://kervannakliyat.com.tr/sayfalar/evden-eve-nakliyat/ ve https://kervannakliyat.com.tr/sayfalar/ofis-tasimaciligi/ hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimiz tarafından da tercih edilmektedir.

Başa Dön
Yukarı Çık