Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı


İçerisindekiler

Fabrika Taşımacılığı

Kervan Nakliyat olarak kurumsal müşterilerimiz fabrika ve üretim tesislerini taşımak için fabrika taşımacılığı hizmetimizden faydalanmaktadırlar. Fabrika taşımacılığı hizmetimiz temel olarak kurum taşımacılığı hizmetlerimizden birisidir. Kervan nakliyat olarak müşterilerimize en uygun fiyat ve kalite garantisi vermekteyiz. Taşımacılık hizmetimiz esnasında ne kadar titiz ve profesyonel çalıştığımızı haydi inceleyelim!

Fabrika Nakliyatı

Fabrika taşımacılığı diğer taşımacılık alanlarından daha farklıdır. Daha önce fabrika taşımacılığı yapmış, gerekli ekipmanların kullanımına hakim ve deneyimli bir ekip gereklidir. Kalifiye ekibe sahip olmanın yanı sıra taşınma işlemi için uygun araçlar, vinçler ve asansör gibi teknik araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Fabrikalar içerisinde oldukça değerli ekipman ve makineler bulundurduğu için taşınma esnasında araçların zarar görmemesi gerekmektedir. Yaşanılabilecek hasar ve arızalar fabrikanın işleyişine büyük bir darbe vurduğu gibi, aynı zamanda müşteriler açısından ekstra masraflara yol açmaktadır. Kervan nakliyat olarak sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde taşınma işlemi sırasında yaşanılabilecek her türlü kötü senaryo sigorta ile koruma altına alınır. Bu yüzden müşterilerimize her türlü taşınma ve nakliyat hizmeti için sigorta kullanımını tavsiye etmekteyiz. Aynı zamanda kurumsal müşterilerimiz ile yaptığımız sözleşmeler yaşanılabilecek sorunları yasal olarak engeller ve güvenli bir taşınma deneyimi sunar.

Fabrika taşımacılığı alanında uzman olmayan kişilerle taşımak önceleri ekonomik gibi görünse de, bu kişilerin deneyimsizlikleri nedeniyle ortaya çıkan sorunlar can sıkıcı olacaktır. Fabrikanın taşınmasına geçmeden önce, hem taşınacak hem de taşınılacak alanda inceleme yapılması şarttır. Makinelerin yerleşim planı ve çalışma alanları net olarak hesaplanmalıdır. Ardından taşınacak ve eğer varsa depolanacak eşyaların ayrımına geçilir. Paketlenen eşyalar türlerine göre düzenlenir ve kolilerin üzeri karışıklığım önlenmesi amacıyla işaretlenir.

fabrika taşımacılığı

Fabrika Nakliyesi ve Ağır Makina Taşımacılığı

Firmamız, fabrika nakliyesi konusunda da diğer hizmetlerinde olduğu kadar profesyonel hizmet verir. Bütün eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. Eşyalar araç içlerinde sabitlenirler ve yolda zarar görmeleri engellenir. Boş binaya geçildiği zaman ise, kurulumlar ve yerleştirmeler tamamlanarak taşıma işlemi tamamlanmış olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Fabrika taşımacılığının diğer taşımacılık hizmetlerinden farkı nedir?

Fabrika taşımacılığı esnasında fabrika içerisinde bulunan ofis malzemeleri, mobilyalar ve üretim araç ve gereçleri taşınır. Klasik bir taşımacılık ve nakliyat işleminin yanı sıra farklı ürün grupları taşınır. Taşınacak olan ürün grupları fiziksel boyutları ve maddi değerleri bakımından gündelik ürün gruplarından daha büyük ve teknik bilgi gerektirdiğinden diğer taşımacılık hizmetlerinden ayrılır. Kervan Nakliyat olarak tecrübemiz ve deneyimli ekiplerimiz ile fabrika taşımacılığı yapmaktayız. Aynı zamanda taşınacak olan makine parkurları için gerekli ekipman ve araçlarımız bulunmaktadır.

Taşıma işlemi ne kadar sürmektedir?

Taşıma işleminin ne kadar süreceği taşınacak olan işletmenin içerisinde bulunan eşyaların ve makinelerin özellikleri ile ilgilidir. Fabrika içerisinde bulunan ürünlerin hangi konuma taşınacağı taşıma işleminin süresini etkilemektedir. Bizimle iletişime geçerek yapılacak ekspertiz sonucu taşınma işleminin ne kadar süreceğini öğrenebilirsiniz.

Fabrika taşımacılığı fiyatları nasıl belirlenir?

Fiyatlar hesaplanırken fabrika içerisinde bulunan eşya sayısı, taşınacak makine sayısı ve bunların özellikleri hesaplanır. Eş zamanlı olarak fabrikanın hangi konuma taşınacağı fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Mesafenin artması yakıt tüketimini arttıracağı için ekstra maliyet demektir. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başa Dön
Yukarı Çık