Adalar Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalarda yaşayan İstanbullular için Kervan Nakliyat 37 yıllık tecrübesinden aldığı birikim ile güvenli ve hızlı taşıma hizmetini deniz aşırı bölgeler için de sürdürüyor ve Adalarda ikamet eden müşterilerimiz için hizmet vermeye devam ediyor. Adalar evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Adalar bölgesinde Kurumsal Alan taşımacılığı alanında da faaliyetlerini sürdüren Kervan Nakliyat son derece uygun fiyatları ile ekonomik, profesyonel kadrosu ile kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Taşınma işlemi öncesinde yapılan planlama ile eşyalarınız titizlikle nakliye için hazırlanır. Ambalaj, koli ve paketlemeleri kaliteden ödün vermeden temin ederek, sizin titizliğinizde paketler ve istediğiniz bölgede tekrar montajını yaparak kullanıma hazır hale getirir.

adalar evden eve nakliyat

adalar evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Adalar

Kervan Nakliyat evden eve nakliyat hizmetini, aşağıda bulunan bütün adalarda sürdürmektedir. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bölge Ada
Adalar Burgazada
Adalar Büyükada
Adalar Heybeliada
Adalar Kınalıada

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli plan ve hazırlıklar sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda uygulamaya geçer. Yapılan ekspertiz sonucunda taşınma işlemi için gerekli olan ekipman ve araçlar hazırlanır. Eğer evinizde asansör yoksa ve kullanılması gerekmekteyse ek olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Hazırlanan ekiplerimiz gerekli ekipmanlar ile evinizin bulunduğu konuma gelir ve eşyalarınızı araçlarıma taşımak üzere hazırlar. Bu hazırlık aşaması temel olarak eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi ile son bulur. Gereksinim duyulması durumunda çok büyük eşyalarınız marangozlarımız tarafından daha küçük parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemeleri yüksek kalitededir ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için güvenli kutular ile muhafaza edilirler. Hazırlanan eşyalarınız araçlarımıza ekiplerimiz tarafından taşınır ve yolculuk esnasında zarar görmeyecekleri bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınız taşınacakları konuma son model araçlarımız ile götürülür ve yerleştirilir. Taşınma işleminin detaylı olarak nasıl yapıldığını evden eve nakliyat yazımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Adalar evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör vardır. Evinizin boyutu, evinizde bulunan eşya sayısı, evinizde bulunan eşyaların boyutları, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve personel sayısı temel olarak fiyatlandırmayı etkileyen parametrelerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın nereye taşınacağı oldukça önemlidir. Taşınacak olan konum evinizden uzaklaştıkça fiyatta artış olacaktır.

Adalar dışına taşımacılık yapıyor musunuz?

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında taşımacılık yapmaktayız. Detaylı bilgi için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adalar evden eve nakliyat hizmeti sırasında sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında sigorta yapılmasını tavsiye ediyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda sigorta yapmaktayız.

Başa Dön
Yukarı Çık