Tuzla Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Kervan Nakliyat olarak, Tuzla ve çevresinde evden eve nakliyat hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Uzun yıllardır Tuzla’da bulunan bir çok müşterimiz kaliteli ve güvenli nakliyat için Kervan Nakliyatı tercih ettiler. Tuzla ve mahallelerinde güleryüzlü ve uzman kadromuzla tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Tuzla ve çevresinde oturuyorsanız ve taşınmak istiyorsanız, Kervan Nakliyatı arayarak, uygun fiyatlı ve profesyonel taşımacılık hizmetimizden faydalanabilir ve bilgi alabilirsiniz.

tuzla evden eve nakliyat

tuzla evden eve nakliyat

Tuzla İçerisinde Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Tuzla içerisinde aşağıda bulunan bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Semt Mahalle
Tuzla Akfırat Mahallesi
Tuzla Aydınlı Mahallesi
Tuzla İçmeler Mahallesi
Tuzla İstasyon Mahallesi
Tuzla Mimarsinan Mahallesi
Tuzla Orhanlı Mahallesi
Tuzla Tersaneler Mahallesi

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Tuzla evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör vardır. Evinizin boyutu, evinizde bulunan eşya sayısı, evinizde bulunan eşyaların boyutları, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve personel sayısı temel olarak fiyatlandırmayı etkileyen parametrelerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın nereye taşınacağı oldukça önemlidir. Taşınacak olan konum evinizden uzaklaştıkça fiyatta artış olacaktır.

Tuzla dışına taşımacılık yapıyor musunuz?

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında taşımacılık yapmaktayız. Detaylı bilgi için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tuzla evden eve nakliyat hizmeti sırasında sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında sigorta yapılmasını tavsiye ediyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda sigorta yapmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli plan ve hazırlıklar sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda uygulamaya geçer. Yapılan ekspertiz sonucunda taşınma işlemi için gerekli olan ekipman ve araçlar hazırlanır. Eğer evinizde asansör yoksa ve kullanılması gerekmekteyse ek olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Hazırlanan ekiplerimiz gerekli ekipmanlar ile evinizin bulunduğu konuma gelir ve eşyalarınızı araçlarıma taşımak üzere hazırlar. Bu hazırlık aşaması temel olarak eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi ile son bulur. Gereksinim duyulması durumunda çok büyük eşyalarınız marangozlarımız tarafından daha küçük parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemeleri yüksek kalitededir ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için güvenli kutular ile muhafaza edilirler. Hazırlanan eşyalarınız araçlarımıza ekiplerimiz tarafından taşınır ve yolculuk esnasında zarar görmeyecekleri bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınız taşınacakları konuma son model araçlarımız ile götürülür ve yerleştirilir. Taşınma işleminin detaylı olarak nasıl yapıldığını evden eve nakliyat yazımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

Başa Dön
Yukarı Çık