Maltepe Evden Eve Nakliyat


İçerisindekiler

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe bölgesinde Kervan Nakliyat olarak uzun yıllardır İstanbul ve çevre bölgelerinde sürdürdüğümüz tecrübeli nakliye hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Maltepe ve mahalleleri içerisinde taşıma ihtiyaçlarınızı güleryüzlü ve profesyonel kadromuzla karşılıyoruz. Maltepe evden eve nakliyat hizmeti almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin veya bilgi almak isteyenlerin istek, öneri ve sorularını dikkate alarak, 37 yıllık tecrübemizle hizmetimize Maltepe bölgesinde de devam etmekteyiz.

Maltepe içerisinde oturuyorsanız ve taşınmaya karar verdiyseniz evden eve taşımacılık ile ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kervan Nakliyat olarak tecrübeli kadromuz ile sorunlarınıza en güvenli ve hızlı çözümleri üreterek evden eve taşımacılık hizmetini veriyoruz. Günümüz şartlarında İstanbul içerisinde nakliye sektöründe yaşanabilecek sorunları, asansörlü nakliyat hizmetimiz ile çözüyoruz. Eşyalarınızın güvenle ve hızlı olarak istenilen bölgeye taşınması için gereken tüm ekipmanlarımız ile profesyonel bir hizmet veriyoruz. Güvenli bir taşınma işlemi için dikkat edilmesi gereken noktaları nakliye hizmeti vereceğimiz bölgeye önceden gelerek, ekspertiz yapıyor ve hazırlık aşamasına başlıyoruz.

Eşyalarınızın ambalajlanması ve eğer gerekiyorsa büyük eşyalarınızın özenle marangozlarımız ve tecrübeli taşıma kadromuz ile küçük parçalar halinde taşınması için hazır hale getiriyoruz. Kervan Nakliyat olarak yüksek kalitede ambalaj malzemeleri kullanıyoruz. Değerli, teknolojik ve hassas eşyalarınız için sizin tarafınızdan verilen bilgiler ve öneriler dahilinde büyük bir titizlik ve güvenle yeni evinize taşınması ve kurulumunu sağlıyoruz.

maltepe evden eve nakliyat

maltepe evden eve nakliyat

Maltepe İçerisinde Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Maltepe içerisinde aşağıda bulunan bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Semt Mahalle
Maltepe Aydınevler Mahallesi
Maltepe Büyükbakkalköy Mahallesi
Maltepe Cevizli Mahallesi
Maltepe Feyzullah Mahallesi
Maltepe Gülsuyu Mahallesi
Maltepe İdealtepe Mahallesi
Maltepe Küçükyalı Mahallesi
Maltepe Yalı Mahallesi
Maltepe Zümrütevler Mahallesi

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar nasıl belirlenir?

Maltepe evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör vardır. Evinizin boyutu, evinizde bulunan eşya sayısı, evinizde bulunan eşyaların boyutları, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve personel sayısı temel olarak fiyatlandırmayı etkileyen parametrelerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın nereye taşınacağı oldukça önemlidir. Taşınacak olan konum evinizden uzaklaştıkça fiyatta artış olacaktır.

Maltepe dışına taşımacılık yapıyor musunuz?

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında taşımacılık yapmaktayız. Detaylı bilgi için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe evden eve nakliyat hizmeti sırasında sigorta yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler esnasında sigorta yapılmasını tavsiye ediyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda sigorta yapmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli plan ve hazırlıklar sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda uygulamaya geçer. Yapılan ekspertiz sonucunda taşınma işlemi için gerekli olan ekipman ve araçlar hazırlanır. Eğer evinizde asansör yoksa ve kullanılması gerekmekteyse ek olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Hazırlanan ekiplerimiz gerekli ekipmanlar ile evinizin bulunduğu konuma gelir ve eşyalarınızı araçlarıma taşımak üzere hazırlar. Bu hazırlık aşaması temel olarak eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesi ile son bulur. Gereksinim duyulması durumunda çok büyük eşyalarınız marangozlarımız tarafından daha küçük parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Kervan Nakliyat olarak kullandığımız ambalaj malzemeleri yüksek kalitededir ve eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için güvenli kutular ile muhafaza edilirler. Hazırlanan eşyalarınız araçlarımıza ekiplerimiz tarafından taşınır ve yolculuk esnasında zarar görmeyecekleri bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalarınız taşınacakları konuma son model araçlarımız ile götürülür ve yerleştirilir. Taşınma işleminin detaylı olarak nasıl yapıldığını evden eve nakliyat yazımızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Başa Dön
Yukarı Çık