Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat


İçerisindekiler

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmetimiz eşyalarını bulundukları şehir içerisinde bulunan bir başka konuma taşıtmak isteyen kişiler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Şehir içi nakliyat temel olarak eşya veya ürünlerinizin bulunduğunuz şehir içerisinde istediğiniz bir başka konuma ekiplerimiz ve araçlarımız tarafından taşınması ile gerçekleşmektedir. Şehir içi nakliyat talepleriniz için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Şehir içi nakliyat hizmetlerimizi özetlemek gerekirse:

Şehir İçi Nakliyat Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliyat hizmeti gerçekleştirilirken yapılacak olan ekspertiz çok önemlidir. Taşınacak olan eşyanın analizi yapıldıktan sonra nakliyat işlemi için uygun araç ve ekipmanlar teslim almak için hazır olmalıdır. Eşyaların taşınacağı mesafe her ne kadar çok uzun olmasa da eşyalarınız bu yolculuk için hazırlanmalıdır. Bu hazırlık aşaması ürün veya ürünlerinizin ambalajlanıp paketlenmesi ile başlar. Aynı zamanda çok büyük ürünler için marangozluk hizmeti gerekli ise yapılan ekspertiz sonucu ekiplerimiz ile birlikte gelecek olan marangoz bu işlemi sizin adınıza yapar. Parçalara ayrılan eşyalar ambalajlanır ve paketlenir. Eşyalarınızın yüksek kalite malzemeler ile kaplanıp paketlenmesi yolculuk sırasında zarar görmelerini engeller. Çok büyük eşyalarınız için asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Ev veya iş yerinizden taşınması veya çıkarılması zor ve mümkün olmayan eşyalarınız için oldukça kullanışlı bir çözümdür.

şehir içi nakliyat

şehir içi nakliyat

Profesyonel bir Şehir İçi Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

Profesyonel bir hizmet verirken Kervan Nakliyat olarak yüksek kalite ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanıp deneyimli ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Son teknoloji ürünü araç ve ekipmanlarımız ile verdiğimiz hizmetin seviyesini donanımsal olarak bir üst seviyeye getirmekteyiz. Deneyimli ekiplerimiz ve yapılacak olan nakliyat hizmeti için en uygun ekipmanlarımız ile 37 yıldır Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Kervan Nakliyat olarak ülkemizin bütün illerinde hizmet vermekteyiz. Merkezi illerimizde bulunan ofislerimiz ile ihtiyaç duyabileceğiniz bütün taşımacılık ve nakliyat hizmetleri için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek! Mutlu müşterilere sahip olmanın verdiği mutluluk ve heyecanı yaşamak bizim için oldukça önemli. Talepleriniz doğrultusunda sizlere en yakın merkezimizden deneyimli ekibimiz ve gerekli ekipmanlar ile adresinizden ürünlerinizi alıp istediğiniz konuma taşımaktayız.

Şehir İçi Nakliyat Hizmetini Neden Tercih Etmeliyim?

Şehir içi nakliyat hizmetinden faydalanmak, evinizdeki eşyaların güvenle ve kurulu düzeninizin bozulmadan yeni evinize veya istediğiniz lokasyona taşınmasını sağlamak için Kervan Nakliyat tarafından profesyonelce ve güvenle gerçekleştirilir. Profesyonel bir kurum ile çalışmadan yapacağınız taşınma işleminde karşılaşacağınız bir çok sorun bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla taşınma işlemini gerçekleştirmek için Kervan Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi taşınma işlemi ne kadar sürer?

Taşıma işleminde, hastane boyutuna ve içerisinde bulunan taşınması gereken eşyaların çeşitliliğine ve alınması gereken güvenlik önlemlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Eşyaların güvenle ve sorunsuz bir şekilde taşınması doğru bir planlamadan geçer. Bizimle iletişime geçerek taşınma işleminiz ile ilgili yapacağımız keşif sonucunda gerekli süre belirlenir.

Şehir içi taşımacılığı esnasında sigorta yapılır mı?

Nakliyat işlemleri yapılırken sigorta için kanunen yasal bir zorunluluk yoktur. Siz talep ettiğiniz sürece sigorta yapılır. Ancak kurumsal müşterilerimize her şehir içi taşımacılık hizmeti için sigorta yapılmasını önermekteyiz. İş eşya ve malzemelerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Kurum taşımacılığı ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şehir içi taşımacılık fiyatları nasıl belirlenir?

Nakliye hizmetimizin fiyatlarını kurum içerisindeki odaların boyutlarına, içerisinde bulunan eşya sayısına ve ürünlerin götürüleceği yeni konuma göre belirleriz. Taşınacak bölge içerisinde bulunan eşya sayısının yanı sıra asansöre veya farklı bir taşıma hizmetine ihtiyaç varsa bu durum fiyatlandırmaya yansır.

Başa Dön
Yukarı Çık