Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat


İçerisindekiler

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetimiz ürün veya eşyalarını ülkemiz içerisinde bulunan bir başka ile nakliye edilmesini isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Şehirler arası nakliyat çok genel bir hizmet olup müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda özelleştirilebilmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetlerimizi özetlemek gerekirse:

Şehirler Arası Nakliyat Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şehirler arası nakliyat esnasında en çok dikkat edilmesi gereken konu eşyaların taşınması için uygun hazırlıkların yapılmasıdır. Taşınacak eşya veya eşyaların taşınma işlemine hazırlanması oldukça önemlidir. Özellikle taşınma işleminin yapılacağı iki konum arasında bulunan mesafe arttıkça ürünlerin zarar görmemesi için bu yolculuğa hazırlıklı olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda eşya veya ürünlerinizin taşınma esnasında araç içerisinde sabit bir şekilde kalmaları için gerekli hazırlıklar yapılmalıdır. Kervan Nakliyat olarak ürün ve eşyalarınızın son teknoloji ile donatılmış araçlarımız ile yolcuğa çıkmadan yapılması gereken bütün hazırlıkları sizin için yapıyoruz.

şehirler arası nakliyat

şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Bölgeleri

Kervan Nakliyat olarak tüm ülke çapında hizmet vermekteyiz. Ülkemizin konum olarak merkezi olan illerinde bulunan ofislerimiz ve araçlarımız ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için çözüm sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda araç ve ekipman tedariğinde bulunup ülke genelinde hizmet vermekteyiz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve talebinizi bize aktarmak!

Şehirler Arası Sigortalı Taşımacılık

Şehirler arası taşımacılık hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için sigorta hizmetimiz mevcuttur. Nakliyat sigortaları için yasal bir zorunluluk olmamasına rağmen her zaman müşterilerimize sigorta yaptırmalarını öneriyoruz. Kervan Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarına ve ürünlerine kendimizin eşyalarına verdiğimiz özeni göstermemize rağmen taşınma işlemi esnasında yaşanılabilecek dış faktörler kaynaklı sorunların tamamını malesef engelleyemiyoruz. Sizler için maddi manevi değeri yüksek olan ürün ve eşyalarınız için sigorta kullanımı oldukça önemlidir. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman sigorta talebinde bulunduğunuz zaman yapılacak olan ekspertiz sonucu adres teslimi sigortalı taşımacılık fiyatımızı sizlere iletmekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Şehirler arası nakliyat işleminin ücreti nedir?

Müşterilerimiz tarafından genellikle ilk soru bu hizmetin onlar için maliyetinin ne olacağıdır. Sizlere son fiyat teklifimizi iletebilmemiz için bizimle iletişime geçerek fiyat ile ilgili son teklifimizi alabilirsiniz. Eşya veya ürünlerinizin sayısı, boyutu ve taşınılabilirliği fiyatları etkiler. Aynı zamanda ürünün veya eşyanın hangi konumdan nereye taşınacağı fiyat belirlenirken en önemli parametredir. Mesafenin artması taşınma işleminin süresini ve kullanılacak olan yakıt miktarını arttırır. Dolayısıyla bunlar ek maliyete sebebiyet vermektedir. Kervan Nakliyat olarak fiyat performans oranını sizler için maksimum seviyede tutmaktayız. Gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçip fiyat teklifi isteyebilirsiniz!

Ürün veya eşyalarımın taşınması ne kadar sürer?

Taşınma işlemleri ürün veya eşyalarınızın özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ürünlerin hazırlık aşaması ve götürülmesini istediğiniz şehrimizin bulunduğunuz konuma uzaklığı bu süreyi etkiler. Aynı zamanda araçlarımızın durumu ve yoğunluk durumuna göre bu süre 3-5 iş günü içerisinde teslim edilecek bir şekilde uzayabilmektedir. Genellikle ürün veya eşyalarınız 2 gün içerisinde teslim edilir. Detaylı bilgi için iletişime geçip bizden bilgi alabilirsiniz.

Her çeşit ürünleri taşıyor musunuz?

Kesinlikle evet! Kervan Nakliyat olarak müşterilerimizin bütün nakliyat isteklerine uygun bir çözüm bulmaktayız. Ürünleriniz ne olursa olsun uygun araç ve deneyimli personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. İsterseniz sizin için bir fil bile taşıyabiliriz! Şaka değil evet doğru okudunuz. Kurumsal taşımacılık hizmetlerimiz ile bütün istek ve ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.

Taşınmasını istediğim ürün her konuma ulaştırılabilir mi?

Evet Türkiye içerisinde bulunan bütün il ve ilçelere nakliyat yapabilmekteyiz. Eğer ürününüz büyük veya ağır bir ürünse gerekli ekipmanlarımız ve ekiplerimiz ile hazırlıkları yapıp kusursuz bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Yapılacak olan ekspertiz sonucu bütün bu aşamalar belirleniyor. Belirlenen aşamalar tarafınıza aktarılıyor ve onay vermeniz durumunda çalışmalara başlıyoruz.

Başa Dön
Yukarı Çık